Altın Piercing Modelleri ve Fiyatları

Piercing, günümüzde oldukça popüler olan bir aksesuardır. Piercing, şık duruşu ile vazgeçilmez aksesuar parçalarından biri haline gelmiştir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanılabilen piercing, kişilere oldukça cool bir hava katmaktadır. Aynı zamanda, günümüzde, birçok piercing aksesuarları bulunmaktadır. Piercing kullanımının yaygınlaşması ile birlikte birbirinden farklı ve şık aksesuarlar üretilmeye başlanmıştır.

Son yıllarda piercing sevenlerin beğenerek tercih ettiği piercing aksesuarları arasında altın piercing seçenekleri ve aksesuar türleri yer almaktadır. Altın tragus modeli ve helix modeli son yıllarda üretilmeye başlanmış aksesuarlardandır. Ek olarak, pırlantalı piercing modelleri arasında da tragus ve harf sallantılı piercingler oldukça popülerdir.

Altın Kulak Piercing

Kulak piercing seçeneği, dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen türler arasındadır. Kulak piercing modellerinin en fazla tercih edilmesinin sebebi ise kolay delinme işleminin bulunmasıdır. Hem daha uygun fiyatlı hem de daha kullanışlıdır. Kulak piercing türleri arasında en çok tercih edilen aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, altın piercing aksesuarları kişilerin en çok rağbet ettiği aksesuar türlerindedir. Altın helix piercing ve altın tragus piercing modelleri de oldukça şık bir görünüm yaratan türlerdendir.

Piercing modellerinde en çok kullanılan bir başka teknik ise kıkırdak piercing türüdür. Kıkırdak piercing modeli de oldukça dikkat çeken bir türdür. Kıkırdak piercing seçenekleri arasında en çok tercih edilen model, altın tragus piercing türüdür.

Altın Kulak Piercing Türleri

Popüler piercing modeli olan kulak piercing türünün en estetik olan aksesuarlarından bir diğeri ise halka piercinglerdir. Halka piercingler için altın materyali bu model için oldukça estetik ve şık bir hava katmaktadır. Bu bölgede en çok kullanılan küpe modelleri ise altın tragus piercing veya altın helix piercing türleridir.

Altın metaryeli, tüm takı ve aksesuarlarda kullanılan maddedir. Aynı zamanda, altın aksesuarlarda kalitesi ve rengi ile parlamaktadır. Altın materyali kolye, bilezik, halhal vb. gibi birçok aksesuarda tercih edilmektedir. Piercinglerin tamamında da tercih edilen altın materyali, oldukça kaliteli bir görünüm vermektedir. Piercing kullanan kişiler, en çok altın piercing küpe modellerine ilgi duymaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR