Tarsus Piercing Modelleri ve Fiyatları

Tragus piercing aksesuar sevenlerin sıklıklar kullandığı bir takı olmaktadır. Kulağın farklı yerlerini süsleyen takılar şimdi de kulak deliğinin ön kısmında bulunan küçük kıkırdağı süslemektedir. Modayı yakından takip eden insanlar bu modaya da uyum sağladılar.

Tragus piercing size şıklık ve farklılık kazandırması dışında sağlık içinde faydalı bir işlemdir. Migren ağrılarını azalttığına dair birçok teori vardır. Delme işlemi ile yapılan tragus işlemi sinir uçlarında bulunan ağrıyı hafifletiyor denilmektedir. Size hem güzellik hem farklılık katarken hem de sağlık için fayda sağlamaktadır.

Tragus Piercing Modelleri

Altın tragus piercing modelleri piercing sevenlerin en sevdiği ve en kullanışlı bulduğu modellerin başında gelmektedir. Altının güvenli bir seçenek olması seçilmesinin en büyük sebeplerindendir. Sarı altın kullanmak istemezseniz beyaz altın ya da yeşil altın gibi seçeneklerinizin olması da altını tercih etmenizi sağlamaktadır.

Bütçeniz için daha ucuz olmasını isterseniz gümüş ya da paslanmaz çelik gibi modellere de yönelebilirsiniz. Deldirme işlemi yapıldıktan sonra bir süre ilk takılan piercingi çıkarmanız mümkün olmamaktadır. İyileşme sürecini geçirdikten sonra ise istediğiniz modelleri alıp takabiliyorsunuz. Altın tragus piercing modelleri altın satan dükkânların vitrinlerinde farklı modellere ev sahipliği yapıyor.

Kulak etinizi tamamen kaplamak isterseniz büyük bir altın ya da abartısız sade bir model isterseniz daha ufak bir altın modelini tercih edebilirsiniz. Altın seçiminizin büyüklüğü piercinge ayırmanız gereken bütçenizi de belirleyecektir.

Altın Tragus Piercing Fiyatları

Altın tragus piercing fiyatları, altının değerinin diğer kullanılan maddelerden daha pahalı ve altının güvenli bir seçenek olmasından biraz pahalı olabilir. Her ne kadar fazla bütçe ayırmanız gerekse de değerini kaybetmeden uzun yıllar bu takınızı kullanabilirsiniz.

Eğer çok fazla modele sahip olmak isterseniz ve her seferinde yüksek bir bütçe ayırmak istemezseniz farklı bir seçim yapabilir gümüş ya da paslanmaz çelik seçebilirsiniz.  Fiyat olarak gümüş tragus piercing ve paslanmaz çelik tragus piercing fiyatı altın tragus piercing fiyatları kadar maliyetli olmayacaktır. Burada seçim yapmak tamamen size kalmıştır.

İster altın ister gümüş ya da paslanmaz çelik modelini seçin her üründen farklı modellere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Model çeşitliliği her zevke uygun şekilde vitrinlerde yer bulmaktadır. İster sade bir seçim yapın ister abartılı ve gösterişli bir seçim yapın her şekilde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Gösterişli bir ürün olarak altın tragus halka piercing modeli tercih edilen altın modellerinin en başında gelmektedir. Halkanın havalı duruşu tercih edilen modellerin başını çekmesinin en büyük sebebi olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR