Doğal Taşlı Yüzükler

Doğal taşlı yüzük modelleri takı dükkânlarının vitrinlerini süslemektedir. Vitrinlerin önünden sadece geçerken bile dikkatinizi çekecek parıltıda renklere sahip bu yüzükler her kesim tarafından tercih ediliyor ve kullanılıyor. İnsanın vücut enerjisine, ruh haline bile etki ettiği düşünülen bu taşlar keyifle taşınarak kombinlerin parçası oluyor. Takı kutularınızda yer sahibi olan doğal taşlı yüzük fiyatları ise her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Doğal Taş Altın Yüzük

Doğal taş altın yüzük altının vazgeçilmez büyüsü ile dahada göz alıcı bir hale gelerek taşların zerafeti ile bir bütün oluyor. Çok eski yıllarda da çok tercih edilen böylesi güzel ve hatta büyük taşlı yüzükler altın ile uyumu ile vazgeçilmez bir takı olmuş durumda. Kendini özel hissetmek takılan bir yüzük ile bile sağlanabilir.

Safir Taşlı Altın Yüzük

Safir taşlı altın yüzük ise safir isimin geldiği köken gibi güzelliği simgelemekle yetmiyor ve takan insanı da daha da güzel kılıyor. Hatta bazı eski toplumlarda safir taşının gücü simgelediğine inanılmış. Eski hükümdarlarında böyle takılar takıp güçlerini simgelemesi kaçınılmaz bir durum olmuş. Bu taşların sağlık açısındanda insan vücuduna iyi geldiği sıkça duydulan bir şey.

Pozitif enerji ve huzur verici özelliği olan ametist taşı da yine çok tercih edilen taşlardan biri. Ametist taşlı altın yüzük altının zerafeti ile yeniden birleşerek insana enerjinin yanında güzellikte vermekte. Bu taşın mor rengi insanı canlandıran bir yapıya sahiptir.

İnci Taşlı Altın Yüzük

İnci taşlı altın yüzük seçip takanlar olumsuz duygulardan arınıp öz güvene sahip hale geliyor. Bu kadar özel bir taşı taşımak insanın kendine olan güvenini ve motivesini illaki arttırır. İnci yüzük gibi tercih edilen ve son zamanların trendleri arasında olan baget taşlı altın yüzük özellikle evlenme tekliflerinde en ön sıralarda yer almakta.

Alışılmışın dışına geçen bu dikdörtgen kesim patırtısı ile kadınların ilgi odağı olmayı başardı. Özel taşlar özel kesim yüzükler konuşulurken yakut taşlı altın yüzük tabik5i aklımıza gelen yüzüklerden biri. Şans taşı sayılan yakut işlenerek en güzel haline gelerek kadınlara hitap ediyor. Ayrıca firuze taşlı altın yüzük yine eski zamanlardan gelen şans getirdiğine inanılan doğal taşlı bir yüzük olarak severek kullanılıyor.

Tabi en iddialı taşlardan biride yine altınla buluşarak zümrüt taşlı altın yüzük olarak diğer bütün taşlara meydan okuyor. Zümrütün efsane rengi yüzükleri süslemekle yetmez gibi eskiden padişah kılıçlarına bile süs olurmuş. Bunların yanı sıra oniks taşlı altın yüzük ise ayrılık getirdiğine inanılan, şans getirdiği düşünülmeyen tek yüzük olsa gerek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR