Altın Küpe Modelleri

Altın küpeler, küpe kullanmayı seven insanlar tarafından en sık kullanılan çeşittir. Her ne kadar altın diğer materyallere göre daha pahalı olsa da daha sağlıklı olması, daha uzun süre kullanılması, kulağa zarar vermemesi gibi sebeplerden çok fazla tercih edilmektedir.

Altın küpe modelleri geniş bir model yelpazesine sahiptir. Her kesime, her yaşa ve her bütçeye uygun yüzlerce hatta binlerce modeli bulunmaktadır. Büyükten küçüğe herkesin kulağında severek ve rahatlıkla kullandığı takı olmaktadır. Anneler kız çocuklarının kulaklarını deldirmeye gidip onlara altın küpe almaları, kızlarına yıllarca saklayacakları güzel bir hediye vermeleri bir gelenek haline gelmiştir. Hatta onların da bu küpeyi saklayıp kendi kızları olduğunda ona hediye etmesi süregelen bir hediye zinciri oluşturmaktadır.

Yeşim Taşlı Küpe

Yeşim taşlı küpe, yeşim taşının göz alıcı güzelliğini taşımak isteyen kadınların gözdesi olmuştur. Yeşim taşı mücevher yapımında kullanılan çok kıymetli ve genellikle yeşil renkte bir taştır. Böylesi kıymetli bir taşı kadınlar mücevher kutularında görmek isterler. Huzur ve güven verici özelliklere sahip olan bu taş kadınların ilgi odağı olmayı sürdürecektir.

Pırlantalı Altın Küpe

Pırlantalı altın küpe göz alan mücevherlerin içinde bulunmaktadır. Kadınların pırlanta tutkusu hiç bitmeyen bir tutkudur. Altının pırlanta ile birleşmesi göz alıcı bir tasarım olarak vitrinlerde yerini bulmaktadır. Altından daha maliyetli olan pırlantalı altın küpeler parıltıları ile alıcılarını kendine çekmektedir.

Pırlantaya fazla bütçe ayırmak istemeyenler için ise altın halka küpe onlara bir seçenek oluyor. Halka model hep sevilen ve kullanışlı bir modeldir. Altın ile birleşen halka küpe modeli hem günlük kullanım için tercih edilebilir hem de özel günlerin önde gelen seçimlerinden olabilir. Yüzük gibi diğer takılar ile de tamamlanan görüntüsü ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Baget kesim yüzük kullananların tercihleri de baget taşlı küpeden yana olmaktadır. Yüzük ile küpesini takım olarak takmak isteyen kadınlar böylece uyumu yakalamaktadır. Altın baget taşlı bir yüzük kullanan kadınlar bu yüzüğü de yine baget taşlı altın küpe ile tamamlayan bir görüntü kullanmaktalar.

Altın Küpe Fiyatları

Altın küpe fiyatları, seçilecek olan küpenin ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Altının büyüklüğü fiyatını etkileyen önemli bir unsurdur. Altın küpe almak isteyenler bütçelerine uygun gramdaki altın küpeyi seçmektedir. Kendilerini özel hissettirecek en özel küpe modellerini uygun fiyatları ile Penna Jewels’te bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR