Harfli Kolyeler

Özellikle kadınların kombinlerinin vazgeçilmez parçası haline gelen aksesuarlar arasında harfli altın kolye modelleri vardır. Her bütçeye ve tarza uygun altın harf kolye ucu bulmak mümkündür.

Harfli kolyeler sayesinde sizin için önemli ve özel olan kişilerin baş harfini boynunuz da taşıyarak her daim özel hissedebilirsiniz. Çok popüler olan harfli kolye modellerini sizde eşinize, dostunuza, aile bireylerinize hediye ederek onlara harika bir jest yapmış olacaksınız.

Altın Harfli Kolye Modelleri

Kolye değerli taşlar, madenler ya da sıradan materyallerden yapılan, boynunuza zariflik katan aksesuarlardır. Kadınlar için değerini asla kaybetmeyen ve önemli bir yere sahip olan kolyeler her tarza ve bütçeye hitap eder. Çok değerli taşlardan yapılan kolyelere ise gerdanlık adı verilir. Günümüzde ise en çok talep gören altın kolye modelleridir. Her bütçeye uygun harfli altın kolye fiyatları bulmanız ise mümkündür.

Kolyeler genellikle şıklık simgesi olarak kullanılır. Kadınların boyunlarınız ışıldatan kolyelerin bir çok anlamı vardır. Ayrıca doğal taşlardan yapılan kolyeler ile şifa bulmak isteyen kişilerde vardır. Örneğin, ağrı kesici etkisi olduğuna inanılan kehribar taşıyla yapılan kolyeler bebeklerimizin diş çıkarma döneminde boyunlarına takılır. Akıl ve mantık gücünü arttırdığı inanılan akik taşlı doğal kolyeler de çok popülerdir.

Kolye Modelleri

Hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan kolyelerin birçok farklı modeli vardır. En çok tercih edillenlerin arasında altın kolye modelleri gelmektedir. Hem anlamlı hem de özel hissettiren hediye kolye arayanlar için garf kolye ucu birinci sırada gelmektedir.

Zengin görünsün ve ömürlük olsun isterseniz harf kolye ucu altın seçenekler arkasındadır. Biribirinden farklı ve tarzda kolyeler tarzınızı ortaya çıkarır. Tarzınızın tamamlayıcı parçası olan kolyelerle göz kamaştıracaksınız.

Anlamlı Kolyeler

Kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan boyunlarına ışıltı katan kolyeler her zaman modaya uyum sağlarlar. Anlamlı kolyeler diyince aklımıza hemen isimli ya da harf kolye ucu modelleri geliyor. Eşimizin, çocuğumuzun, sevdiğimiz özel kişilerin isminin baş harfini boynumuzda taşımak her zaman için anlamlı olmuştur. Ayrıca çok anlamlı hediye seçeneklerinden birisidir.

Anlamlı kolyeler bulmak artık çok kolaydır online sipariş ile istediğiniz adrese gönderme imkanımız da vardır. Birçok farklı materyalden yapılan kolyeler her bütçeye ve tarza hitap eder. Zenginlik ve ömürlük olması açısından en çok ilgi gören altın kolye modelleri birinci sırada gelemeye devam etmektedir.

İnce işçiliklerle yapılan kolye modelleri boyunlarımızı süslerken çevremizdeki insanlarında gözlerini üzerimize çekmesini sağlar. Harfli altın kolye modellerini hem günlük hem de özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR