Pırlantalı Piercing Modelleri ve Fiyatları

Piercingler zaman içerisinde sürekli değişen moda ile birlikte farklılık arayan insanların,  özgür ruhlarını yansıttığını düşünerek tercih ettikleri, vücutta epidermis diye adlandırılan deri altı ya da kıkırdak bölümlerine takılan bir takı ürünüdür.Önceleri sadece belirli bölgelere ya da kişilere hitap eden bu takı türü yeni tasarımları ve kullanılan değerli taşlarıyla beraber çok daha fazla kişinin ilgisini çeker hale gelmiştir.

Deri ve kıkırdağa yapılan bir işlem olması dolayısıyla acı duyulabileceği endişesi yaşanır, fakat korkulacak bir işlem değildir. İyileşme süresi yapılan bölgeye göre farklılık gösterse de özenli bir bakımla bu süreç genele oranla çok daha kısa sürecektir.  Uzmanların görüşü de sağlığınız açısından ilk takılan piercingin çelik, altın, titanyum gibi vücutta temasında sorun olmayacak maddelerden olması yönündedir.

Pırlantalı Piercing Modelleri

Tarihi geçmiş çağlara dayandığı bilinen piercing doğu bölgemizde hızma olarak da uzun yıllar kadınları süslemiştir. Özellikle son zamanlarda modaya yön veren ünlü isimlerin de kullanmaya başlamasıyla ilgi odağı haline gelen, birçok model ve tasarımda üretilen piercingler arasında pırlantalı piercingler hem özgün hem şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Bedeninde sadece aykırılığı değil zenginliği ve şıklığı da anlatmak isteyenler için tercih pırlantalı piercing olacaktır. Ruhunuzdaki özgürlükle beraber cebininizdeki doluluğu bir arada görmek sizi daha iyi hissettirebilir. Birçok takı dururken piercinglerin tercih edilmesinde iddialı ve özgün oluşu yatar. Buna ek olarak bir de pırlanta ve altın gibi hediye olarak da çok sık tercih edilen madenler de eklenince sadece kendiniz için değil sizin gibi farklılık peşindeki sevdikleriniz için de harika bir armağan olacaktır.

Piercing Fiyatları

Yaşam tarzınıza ve fiyat aralığınıza göre farklılık gösteren birçok pırlanta piercing modelleri vardır. Önceki zamanlarda daha etnik ve sıradan modellerle sınırlı kalırken günümüzde tasarımı ve kullanılan altın, pırlanta gibi değerli madenlerle üretilip süslenen piercingler, günlük hayatınızda kullanmanızın yanı sıra özel günlerinizde de uyum sağlayabilecek altın halka piercing, hem altının şıklığını hem de pırlantanın gösterişini bir arada yakalamak isteyenler için idealdir. Pırlantalı altın halka piercing, harf olması detayıyla size kendinizi daha özel hissettirecek harf sallantılı piercing fiyatları ve daha birçok model tercih ve kullanımınıza sunulmuştur.

Pırlantalı Piercing Fiyatları

Kullanılan pırlantanın değerine göre farklılık gösteren pırlantalı piercing fiyatları aynı zamanda işçiliğine göre de değişebilir. Genelde özel tasarım olarak sunulan bu iddialı parçalar istediğiniz büyüklük ve değerde de yapılabileceği için bütçenize uygun pırlantalı piercinginize ulaşmak çok da zor olmayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR