Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Bilezikler süslenmek maksatlı bileğe takılan halkalar olarak serüvenine başlasa da birçok şekil ve modelde her devirde tercih edilmeye devam etmiştir. Genelde kadınların gözbebeği olan bu takılar geleneklerimizde de önemli bir yer edindiğinden yüzyıllardır bileklerimizi süslemektedir. Altın Bilezik olarak karşımıza çıksa da İnci Bileklik Modelleri gibi birçok modelle  geleneksel ve modern çizgiyi üzerinde taşır. Düğünlerin ve özel günlerin vazgeçilmezi olan bu takılar farklılık arayanlar için her geçen gün yeni tasarımlara bürünüyor.

Altının her tasarıma elverişli olması usta ellerle de buluşunca kelepçe ve Kalın Zincir Bilezik modelleri gibi birçok göz alıcı şekilde elimize ulaşmaktadır.

Bilezikler her yaş ve zamanda kullanıldığından seneler boyu değer kaybetmemesi sebebiyle de takı olarak tercih edilen en değerli takılardandır. Hem şık hem zengin görüntüsüyle ilgi odağı olan altın bilezikler vitrinleri süslemeye devam etmektedir. Altın Bilezik Modelleri yüzyılladır kendini güvende ve ihtişamlı hissetmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.

Bilezik modelleri denince ilk akla gelen, en çok tercih edilenlerden olan Kelepçe Bilezik Modelleri gösteriş ve ağır bir görünüm isteyenleri sıraya dizmiş durumda. Asil ve gösterişi bir arada  taşımak isteyenleri de yalnız bırakmayan bu takılar hediye içinde ilk akla gelen aksesuarlar olmaya devam ediyor. Küçük büyük herkesin bileğinde olabilen bu takılar ününü kaybedeceğe benzemiyor.

Bilezik Modelleri

Her yaştan ve her tarzdan insanın tercihi olan bu bilezikler çeşitliliği ile de göz alıyor. Birçok farklı şekillerde ilgilisine sunulan bilezikler son dönemde Zincir Bilezik Modelleri gibi ağır ve zengin duruşuyla dikkat çeken parçalar da çok tercih edilmektedir. Altınında modaya ayak uydurmasıyla ortaya çıkan hem geleneksel hem elit duruşuyla adından söz ettiren bir çok model gelinlerin göz bebeği haline gelmiş durumda.

Bilezik Fiyatları

Vitrinleri süsleyen bu göz alıcı takılar, bilezikler her kesime hitap etmesiyle ilk seçilenler arasındadır. .Bütçesini yormak istemeyenler için birçok farklılık sunduğu gibi zenginliği bileğinde taşımak isteyenler için de birçok alternatif sunmaktadır.

Hatta birçok kadın yatırımını yastık altı değil de kolunda tutmayı tercih ediyor ayar ve gramının istenildiği gibi ayarlanabiliyor olması altın bilezikleri tercih edilir kılıyor. Altını tercih etmeyenler içinde birçok seçenek mevcut. Çok iddialı parçalara ulaşamayanlar için Doğal Taşlı Bilezik Modelleri de ilgiyi hiç kaybetmeyenler arasında.

Yapılan işçilik ve değere göre değişen fiyat aralığına sahip  bilezikler her keseye hitap ediyor. Düğün ve özel günlerde ilk aranılan takılardan olan bilezikler düşük ayarlarda ayarlanabildiğinden her kesime ulaşabiliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR