Altın İnci Küpe Modelleri ve Fiyatları

İnci küpe yıllardır zarifliği ve şıklığı ile kadınların en sevdiği küpe modeli olmaktadır. Top şeklindeki inci, tasarımcısının farklı dokunuşu ile her zevke ve her yaşa hitap edecek modelleri ile kadınların kulaklarındaki yerini almaktadır. Böylesi zarif bir takıyı erkekler eşlerine hediye olarak sıkça seçmektedir.

Bu zarif takıyı hediye almak kadınlar için eşsiz bir mutluluk olmaktadır. Doğum günleri ya da evlilik yıl dönümleri gibi özel günleri böylesi zarif bir hediye alarak kutlamak her kadına mutluluk vermektedir. Uzun ömürlü olan bu ürünü hediye kadınlar yıllarca en önemli takıları olarak davetlerde severek kullanmaktadır.

Altın İnci Küpe

Altın inci küpe zarafeti ikiye katlamaktadır. Altının eşsiz güzelliği inci ile birleşerek kadınların şıklığına şıklık katmaktadır. İster sarı altınla kaplansın ister beyaz altınla kaplansın incinin altınla dans eden bütünlüğü vitrinlerin önünden geçenlerin dikkatini içeri çekmektedir.

Altın inci küpe modelleri tasarımcılarının ellerinde adeta birer efsaneye dönüşmektedir. Göz alıcı bir tasarımla birleşen altın ve inci farklı modelleri ile alıcısı ile buluşmaktadır. Her zevke göre yüzlerce çeşit üretilmektedir. Özel günleri böyle zarif bir parça ile karşılamak isteyen kadınlar farklı modellerinden takı kutularında bulundurmaktadır.

Altın İnci Küpe Fiyatları

Altın inci küpe fiyatları her bütçeye uyum gösterecek şekilde hazırlanmaktadır. Düşük ayarlı bir model ile altın inci küpe seven kadınların almalarına olanak sağlanmaktadır. Modelin büyüklüğü ve kullanılan malzemeye göre fiyatı değişen bu ürün güzelliği ile talebini uzun yıllardır devam ettirecektir.

Özel bir tasarımcının ellerinden çıkan incili altın küpe tek oluşu sebebi ile biraz daha maliyetli olmaktadır. Bu ayrıcalığı yaşamak isteyen kadınlar tasarımcılarına eşi olmayan bir çift küpe siparişi vermektedir. Böylesi zarif ve eşsiz takı takanları özel hissettirmekte ve şımartmaktadır. İnci kolye ve inci bileklik ile de bir kombin yapılarak rahatlıkla kullanılmaktadır.

İncili Altın Küpe Modelleri

İncili altın küpe modelleri her zevke uyum gösterecek şekildedir. İnci küpe denilince akla ilk olarak top şeklinde olan bir küpe gelmektedir. Bu top şeklindeki inci altın ile buluşarak her şekli alabilmektedir.

Halka ucunda inci gibi bir model, geçirmeli model gibi alıcısının zevkine hitap edecek çok farklı modele girmiştir. Bu modellerden biri de inci sallantılı küpe modelidir. Sallantılı küpe takmayı seven kadınlar bu zevklerini inci ve altın ile buluşmuş bir küpe seçerek en şık hale getirerek bütün parıltıyı üzerlerine çekmekteler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR