Zincir Sallantılı Küpeler

Zincir sallantılı küpeler küpe sevenlerin en çok kullandığı modellerden biri olmaktadır. Kadınların hem klasik kombinlerine hem de spor kombinlerine göre farklı modellere sahip olan bu küpe kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Havaların soğuması ile kadınların bere takmaya başlaması sıklaşmıştır.

Berenin altından da sallanıp görünecek olan zincir küpe kış mevsiminde de sıklıkla kullanılan takılar arasına girmektedir. Boyunu sizin seçeceğiniz bu takı ister kısa ister çok uzun şekilde her zevke hitap eden modellere sahiptir. Boyunu seçebildiğiniz gibi zincirin modelini de seçebilmektesiniz. Kalın zincir ya da ince zincir olması takacak kişinin zevkine göre değişmektedir.

Altın Zincir Küpe

Altın zincir küpe altın sevenlerin tercih ettiği bir takı modelidir. Altının zarif duruşu kulağınızda da kendini gösterecektir. İmitasyon ya da gümüş takmak istemeyen kadınlar seçimlerini altına yöneltmektedir. Bu yönelim de talep olan küpeye çeşitlilik kazandırmaktadır.

Her zevke ve her yaşa uygun altın zincir küpe modelleri yaratıcısının ellerinden büyük özenle çıkarak kuyumculardaki yerini almaktadır. Zincir kolye takan kadınlar zincir küpeleri ile de kendilerine özgü bir kombin yapmaktadır. Salaş giyimin trend olduğu son yıllarda zincir modelleri bu giyimin bir parçası olmuştur.

Sadece kolye ile değil küpe ile de bu trend bir bütün haline gelmiştir. Düz zincir küpeler sadelik seven kadınların tercihi olurken zincir üzerinde hareket isteyen kadınlar da vardır. Tasarımcı her zevke uygun modeli üretmektedir. Uzanan zincirin ucuna gelen bir modelde farklı süsler altının o zarif duruşuna bir dokunuş katmaktadır.

Altın zincir küpe fiyatları modeline göre farklılık gösterse de altın olması nedeni ile bir miktar bütçe isteyen bir takı modelidir. Her keseye göre modele sahip bu ürün alıcısına son derece şıklık katmaktadır. Şıklıklarından ödün vermeyen kadınlar bu ürün için bütçe ayırmaktan çekinmemekteler.

Sallantılı Zincir Küpe

Sallantılı zincir küpe sadece altın olarak değil gümüş, paslanmaz çelik gibi farklı elementlerle de üretilmektedir. Altına bütçe ayırmak istemeyen kadınlar bunlara yönelmektedir.

Günlük kullanım için çok kullanışlı olan gümüş, zincir küpe olarak kulağınızda severek takacağınız bir küpe olmaktadır. Yine aynı şekilde paslanma yapmayan ve kullanılmadığı süre içinde kapalı şekilde korunan çelik günlük kullanımda seveceğiniz küpelerden birisi olmaktadır.

Zincir küpe altın, gümüş ve çelik modelleri ile uzun yıllar kullanılan, her kombine yakışan takıların başında gelmektedir. Sallantılı zincir küpe uzun yıllar daha kadınların kulaklarını süslemeye devam edecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR