Pırlanta Yüzükler

Böylesi şık bir yüzük tabiki diğer yüzüklerine göre bir miktar daha fazla bütçe ayırmanıza sebep olur. Ama tabi yine de bu kadar bütçe ayırmak istemeyenler için boyutları daha normal olan ve yine zerafeti ile öne gelen diğer modellerde tercihiniz olacaktır. Tektaş yüzük fiyatları ayırdığınız bütçeye göre mutlaka mutlu olacağınız bir karşılığı size vermeye hazırdır. Bu durumda sadece size yüzlerce model arasından birini seçmek kalır.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük modelleri birçok farklı şekilde karşımıza çıkabilir. Her model farklı bir nitelikte değerlendirilmektedir. Özellikle ülkemizde daha çok yuvarlak pırlanta modelleri tercih edilmektedir. Bunun ardından baget, damla, kare gibi modeller gelmektedir. Kadınlar pırlanta alırken en çok dikkat ettikleri konu ışıl ışıl parlayan ve dikkat çeken özellikte olmalarıdır. İşte tam da bu yüzden özel tasarım pırlantalar da yaptırabilirler. Bu noktada Pırlanta yüzük fiyatları biraz daha artmaktadır.

Pırlanta yüzük modellerini sıralayacak olursak; Yuvarlak Pırlanta, özellikle tektaş yüzüklerde tercih edilmektedir. Baget Pırlanta, ülkemizde de son dönemde revaçta olan bu model, ışığı çok güzel yansıtmaktadır. Kare Pırlanta, tektaş ve beş taş modellerde sıklıkla tercih edilen pırlanta modelidir. Damla Pırlanta, daha çok geleneksel tarzı benimsemiş hanımların tercih ettiği ve kesimi dolayısı ile ışıltılı bir görüntüsü olan modeldir. Kalp Pırlanta, Ülkemizde çok tercih edilmese de romantik bir havaya sahip ve hatları oldukça belirgin bir modeldir.

Değerli Taşlı Altın Yüzükler

Kadınlar aksesuarları hayatın hemen her döneminde gerek kombinlerini zenginleştirmek gerek gösteriş ve ışıltılarını artırmak amacı ile kullanırlar. Bu aksesuarlardan en çok tercih edilenler ise değerli taşlarla süslenmiş altın yüzüklerdir. Özellikle zengin gösterişi ile pırlantalı altın yüzükler sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Dümdüz giydiğimiz bir elbiseyi bile ışıltılı gösteren, gözleri üzerimize toplayan bu yüzüklerden birkaç tanesi şöyledir;

Safir Taşlı Altın Yüzükler, psikoloji üzerinde oldukça olumlu bir etkisi olan safir taşı daha çok mavi renk olarak doğada bulunmaktadır. Asaleti simgelediği söylenen bu taş kadınların en çok gözdesi olan ve şık ve modern duruşu ile tercih edilen bir türdür.

Sitrin Taşlı Altın Yüzükler, sarı renge sahip bu doğal taş az bulanan ve oldukça değerli olduğu bilinen bir taştır. Serveti kendine çektiğine inanılan bu ışıltılı taş altın ile bileştiğinde güneş gibi parlamakta ve tüm ilgiyi üzerine çekmektedir. Bu görüntüsü ile kadınları cezbeder.

Morganit Taşlı Altın Yüzükler, pembe rengi ile kadınların asla hayır diyemediği bu doğal taş oldukça romantik bir görüntüye sahiptir. Kişiye Enerji verir ve ışıltısı ile öz doldurur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR