Naturel Taşlı Kolyeler

Doğal taşlı kolye özellikle genç yaştakilerin en rağbet ettiği aksesuar çeşitlerindedir. Bir çeşit terapi olan bu kolyeler gerginliği azaltma, tansiyonu dengeleme ve tehlikelerden koruma gibi özelliklere sahiptir. Her yaş grubuna ve her duruma uygun doğal taşlı kolye modelleri bulmak kolaydır.

Doğal Taşlı Kolye Fiyatları

Doğal taşlı kolye fiyatları her bütçeye uygundur. Her yaş grubu ve cinsiyetin kolaylıkla erişebileceği bu aksesuar online veya satış noktalarından alınabilir. Ancak doğal taşın gerçek olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Doğal Taşlı Kolye Modelleri

Sevdiğinize unutulmaz bir hediye vermek isterseniz Firuze taşının ve altının birleşimden yararlanabilirsiniz. Firuze taşı şans ve uğur getirir; altın ise zenginliğin sembolüdür.

Firuze taşlı altın kolye sevdikleriniz için şık ve anlamlı bir hediye olacaktır. Sevdiğinize şans ve uğur için Firuze taşı kolye alabilirsiniz. Akuamarin taşı rahatlama taşı olarak adlandırılır. Ağrıları gidermek için iste malahit taşı önerilmektedir. Malahit taşlı altın kolye ileri yaşlı sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bir hediyedir. Özellikle ağrı eşiği düşük olanların kullanması tavsiye edilir.

Şık tasarımları ile modern çizgide olan bu aksesuar sevdikleriniz vazgeçilmezi olacaktır. Mistik topaz kolye hem erkeklerin hem de kadınların çok severek kullandığı bir aksesuardır. Mistik topaz taşı ruhsal gelişimi sağlar. Mercan taşı sıcak ve sığ denizlerden çıkartılır. Altınla birleştiğinde ortaya çıkan kombinasyon saygınlığı ve zenginliği temsil eder.

Mercan taşlı altın kolye hayatta en kıymet verdiklerine verilecek en güzel hediyedir. Garnet taşı özellikle cinsel enerji için kullanılır. Garnet taşlı altın kolye sevgilinize veya eşinize özel bir hediye olacaktır. Kehribar taşı özellikle diş çıkartma dönemlerinde bebeklere kehribar taşı kolye kullanılır.

Swiss topaz taşı sevgi, şefkat ve iyi şansı temsil eder. Doğal taşlar arasından en çok tercih edilenlerden biri olan swiss topaz taşı hediye listelerinin başlarındadır. Swiss topaz taşlı kolye sevginizi söylemeden gösterecek bir hediye olacaktır.

Yakut Taşlı Kolye ve Safir Taşlı Kolye

Dünya’da nadide bulunan yakut taşı şans taşı olarak da bilinir. Mutluluk ve güven verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, kan dolaşımını düzenler. Evlilik yıl dönümlerinin ve özel kutlama hediyelerinin vazgeçilmezi halindedir.

Safir taşı Dünya’nın en değerli taşlarındandır. Mavi rengin büyüsüyle göz alıcı olan bu taş her cinsiyete hitap etmektedir. Sinirleri sakinleştirir ve sakinlik verir. Safir taşlı kolye hayatın sakin kalmak için birebir çözümdür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR