İnci kolye Modelleri ve Fiyatları

İnci kolye denilince akla ilk gelen şüphesiz asalet oluyor. Bu kolyeyi taktığınızda sanki eksik parçanızı bulmuş, tamamlanmış hissedeceksiniz. İnsanoğlu kendini bildi bileli üzerinde kendine ait takılar ya da objeler bulundurma gibi eylemlerde bulunmuş, doğanın kendilerine sunduğu güzellikleri her zaman üzerlerinde de taşımışlardır. Doğanın, denizin bize armağanı olan bu küçük beyaz taneler her zaman ve her şekilde bizi süsleyeme devam ediyor.

Asil duruşu ve denizden elimize kadar olan ilginç yolculuğuyla ilgiyi hiç kaybetmeyen inci, günümüze altın inci kolye, altın inci küpe gibi kadınlara hitap eden birçok tasarımla buluşuyor. Her biri ayrı eşsiz bu taneler inci kolye ye dönüşünce birde altınla buluşunca yıllardır herkesin göz bebeği halinde kalmayı başarıyor. Bu yüzdendir ki altın ve incinin eşsiz uyumu takı tasarımcılarının yıllardır vazgeçilmezi olmuş, her daim bu uyumdan faydalanmışlarıdır.

İncinin oluşumu ve asil duruşu karşındakine özel hissettirmek için birebirdir. Altının zengin duruşu incinin saflığıyla buluşunca incili altın kolye sevdikleriniz için harika bir hediyeye dönüşüyor. Genelde kibar tasarımlardan oluşsa da takıda iddia sevenler içinde kullanıma uygun hale getirilmiş birçok modelini bulabilirsiniz.

İnci Kolye Modelleri

Vitrinlerdeki yerini hiç kaybetmeyen altın inci kolye modelleri ve altın inci küpeler gerek set şeklinde gerekse ayrı ayrı takı düşkünlerinin beğenisine sunuluyor. Birçok tasarıma elverişli olan inci, altın ve diğer değerli taşlarla olan uyumu sayesinde çeşitlendirilebiliyor. Her zevke hitap edebilen sadeliği eşsiz ve göz alıcılığıyla takı severlerin bir numarası arasındadır.

Seçkin kişilerin tercihleri olan inci sallantılı kolye de son zamanlarda zarafetin simgesi haline gelmiş durumda. Sadeliği ve şıklığı aynı anda üzerinde tutanların tercihi olan bu zamansız parçalar aynı zamanda genç yaşlı demeden her kesime de hitap ediyorx. Doğanın bize sunduğu bu güzelliğe olan ilgi her geçen gün azalmak yerine gittikçe artıyor. Denizlerin derinlerinden kulağımıza ilişen bu doğal güzellikler, karşımıza küpe olarak da çıkıyor.

Altın İnci Kolye ve Küpe Fiyatları

Özel günlerde zarafetiyle anılmak isteyen kadınların tercihi olan bu küpeler ve kolyeler güzelliğinize güzellik katacak cinsten. Doğal görünümü ile ilgiyi üzerine toplayan altın inci küpe ve kolye fiyatları merakları üzerine topluyor. Böylesine saf ve duru güzelliğe sahip olmak sanıldığı kadar zor değildir. Denizlerin derinlerinden size özel gelen bu nadide parçalar son derece ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Kolayca sahip olabileceğiniz bu şık tasarımlar hem kendiniz hem sevdiklerinize hediye etmek için en klasik alternatiflerden. İncinin derin sulardan elimize olan uzun serüvenini düşünürsek bu şıklığa ulaşmak her kadının isteği haline gelmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR