₺2.963,01 KDV Dahil
₺3.485,89 KDV Dahil
₺3.520,30 KDV Dahil
₺3.911,45 KDV Dahil

Zincir Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Bileklere takılan süslü ve zincirli aksesuarlara zincir bilezik adı verilir. Genellikle altın, gümüş ve farklı materyaller kullanılarak bilezik yapılmaktadır. Günümüzde birçok farklı modelde bilezik bulmak mümkündür. Her yaşa, tarza ve bütçeye uygun bilezik üretimi yapılmaktadır.

Hem kadınların hem de erkeklerin bileklerini süsleyen bilezikler vardır. En çok talep gören bileziklerin başında zincir bilezik modelleri gelmektedir. Bilezik fiyatları seçeceğiniz modele ve işçiliğe göre farklılık gösterir. Çok çeşitli model ve materyallerden yapıldığı için bütçenize uygun bilezik modeli bulmanız mümkündür. Bileklerimizi süsleyen tarzımıza uygun bilezikleri internet üzerinde sipariş vermemiz de mümkündür.

En Şık Bilezik Modelleri

Her bütçeye ve zevke hitap eden bilezik modelleri bulmak mümkündür. Kadınlar için vazgeçilmez aksesuarların başında bilezikler gelir. Her tarza ve modaya uyum sağlarlar. Altın bilezikler kadınların kollarını süslerken aynı zamanda zenginliğinde göstergesidirler. Çok popüler olan altın zincir bilezik modelleri günümüzde birçok kadının bileklerini süslemektedir.

Hem günlük yaşantınızda hem de özel günleriniz de sizlere eşlik ederler. İnce işçiliğe sahip bilezik modelleri bileklerimiz ışıldatırken etrafımızdakilerin bakışlarını da üzerinize çeker. Doğal taşlı bilezik modelleri de günümüzde çok talep edilen bilezikler arkasındadır. Bilezikler yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü ve tüm özel günler için unutulmaz ve özel hediye seçeneklerindendir.

Altın Bilezik Modelleri

Modası asla geçmeyen altın bilezikler yediden yetmişe herkesin kollarını süslüyor. Altın bilezikler en çok hediye edilen aksesuarlar arasında gelmektedirler. Altın zincir bilezik modelleri düğünlerde nişanlarda gelin adaylarına hediye edilen bilezikler arasında en popüleridirler. İnce işçiliğe sahip olan altın bilezikler zenginliğin simgesidir.

Altın bilezikler kadınlar için değerini kaybetmeyen önemli aksesuarlardır. Altın fiyatlarının artmasıyla altın zincir bilezik fiyatları yükselişe geçmiştir. Günümüzde altın bileziklerin birçok rengi çıkmıştır beyaz, bakır, gold tercih edilen renklerdir. Ayrıca yatırım amaçlı alınan altınların başında bilezikler gelmektedir. Her yörenin ve kültürün farklı bilezik modelleri vardır. Örneğin, Trabzon burması, Trabzon hasırı birkaç çeşitten bazılarıdır.

Taşlı Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Çeşitli değerli taşlardan da bilezikler üretilmektedir. Taşlı bilezik modelleri bileklerimize ışıltı katar ve gözleri üzerimize çekerler. Sevgili veya eşe unutulmaz bir hediye vermek isteyenlerin baget taşlı altın bilezik ilk tercihleri olur. Taşlı bilezikler hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygundur.

Özel tasarımlarda olan taşlı bilezikler kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlardır. Modern çizgilere sahip olan bilezikler her yaş grubuna hitap ederler. Stillerimizin tamamlayıcı parçaları olan taşlı bilezikler günümüzde çok popülerdir. Bileklerimize ışıltın ve zariflik katan taşlı bilezikler tercih edilenler arasında birinci sıradadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR