Pırlantalı Küpeler

Pırlanta küpe hem kadınlar hem de erkekler için değerini asla kaybetmeyen ve modası asla geçmeyen aksesuarlardır. Sevdiğiniz için alabileceğiniz zamansız tasarımları olan aksesuarlardır. Göz alıcı olmasıyla da herkesi büyüler. Unutulmaz hediyelerin liste başlarında olan pırlantalı küpeler sevdiklerinizin ışıltısına ışıltı katar.

Model çeşitliliği sayesinde her tarza ve yaş grubuna hitap eden pırlantalı küpeler kulaklarınızda parıldar. Hem günlük yaşantınızda hem de özel zamanlarda cesurca parlamak için vazgeçilmezdir. Her türlü kombininize rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Pırlanta zarafetin simgesidir. Girdiğiniz her ortamda ilgi çekmek ve bakışların üstünüzde olmasını istiyorsanız en iyi seçenektir. Hem zarafetiniz ön plana çıkar hem bütün dikkatleri üstünüze  çekersiniz. Aynı zamanda da şıklığınızdan ödün vermezsiniz.

Pırlantalı Küpe Fiyatları

Pırlanta Küpe Fiyatları pırlantanın modeline, berraklığına ve karatına göre değişmektedir. Pırlantalı küpe modelleri ile bütçenize en uygun olanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda karatı ve berraklığı da fiyat konusunda en önemli etkenlerdendir. Her bütçeye ve tarza uygun pırlantalı küpe bulmak hiç de zor değil. Sevdiklerinizi mutlu etmek için her şeye değer. Son trend modelleri ve sıra dışı tasarımları takip ederek kolayca doğru seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu konun uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Pırlantalı Küpe Modelleri

Baget taşlı, tektaş, fantezi tarzı ve doğal taşlı olmak üzere dört farklı gruba ayrılır. Pırlantalı küpenin en çok tercih edilen modeli tektaştır. Doğal taşlı pırlantalı küpelerde en çok safir ve yakut tercih edilir. Pırlantalı küpe modelleri içerisinde erkekler ise siyah pırlantalı taşlı küpeleri daha çok tercih etmektedir. Her cinsiyete, tarza ve yaşa uygun pırlantalı küpeler bulabilirsiniz.

Pırlantalı Altın Küpe

Pırlantalı küpe altınla birleşince ortaya mükemmel bir kombinasyon çıkar. Zenginliğin göstergesi altın ve zarafetin göstergesi pırlantanın bir araya gelmesi özellikle kadınların aradığı özelliklerdendir. Sevgililer günü, yıl dönümleri ve doğum günlerinin vazgeçilmez hediyelerinden pırlantalı altın küpe sevdikleriniz en değerli hediyelerinden olurlar. Hem unutulmaz bir hediye hem de yatırımdır.

Pırlantalı küpeleri sevdiklerinizin tarzına uygun olarak ve diğer modellerle de karşılaştırarak hem satışı yapılan mağazalardan hem de internet üzerinden sipariş vererek sevdiklerini mutlu edip onlara asla unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Mağazalarda satış danışmanlarıyla görüşme yaparak bütçenize uygun küpeyi bulmak daha kolaydır. Sevdiğinizin ve kendinizin tarzına uygun pırlantalı küpeyi bulmak için işin uzmanlarına danışabilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermiş olursunuz.

Safir taşıyla pırlantanın bir araya geldiği safir taşlı pırlantalı altın küpe her kadının hayalidir. Safir taşının rengi olan mavinin asaleti ve pırlantanın zarafeti birleşirken yanına bir de altın zenginliği eklenir. Özel günlerde kullanmak için mükemmel bir seçim olan safir taşlı pırlantalı altın küpe sevdiklerinize unutulmaz anlarda yaşatır. Sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz en güzel hediyedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR