Pırlantalı Kolye Modelleri ve Fiyatları

İnsanlık tarihinin başlarından beri kadınların gözdesi olan mücevherler ve bunların başında gelen pırlanta kolye, tercih edilme nedeninin başında gelen şık olma isteğidir. Prenses kesim, baget kesim, markiz kesim ve daha birçok seçenek olan küçük taş parçası, bir zincir ve maharetli ellerde tasarlanarak görücüye çıkar.

Pırlanta Kolyeler

Bir kömür parçasının yüzyıllar sonra ışıl ışıl bir pırlantaya dönüşmesiyle başlayan bu tarih serüveni pırlanta kolye modasının hiç geçmeyeceğini ve çok daha uzun yıllar boyunca kadınların hayallerinde ve boyunlarında göreceğimizi ve böylelikle serüvenin devam edeceğini söyleyebiliriz.

Birçok erkek tarafından hayatındaki özel kadına özel hediye olarak akla gelen hediyelerin başında gelen pırlanta kolye, kadınların da ayaklarını yerden kesiyor.

Pırlanta Kolye Modelleri

Gerek asil bir görünüm gerekse zengin bir görünüm elde edilen pırlanta kolye modelleri kadınların gerdanlarında bir ay ışığı edasında parlayan özel ve nadide parçalar.

Klasik ve moderni bir arada harmanlayan bu tasarımlar ister minimalist ister maksimalist tarzda günümüzde kadınların hayallerini süslüyorlar.  Tektaş bir pırlanta kolye sadeliğin simgesi olurken suyolu pırlanta kolye bunun aksine gösterişin ve zenginliğin simgesi haline geliyor.

Kadınlar arasında adeta bir şıklık yarışına dönüşen pırlanta kolye modelleri kişiselleştirmeye açık tasarımlarıyla göz kamaştırılmaktadır Baş harf kolyesi bu kişiselleşmiş tercihlerin başında geliyor. Hem özel günde hem de günlük olarak kullanabileceğimiz bu kolyeler şık ve asil görünümüyle dikkati üzerlerine çekiyor.

Su yolu baget pırlanta kolye hemen her zaman karşımıza çıkıyor. Ustalıkla tasarlanmış görüntüsü ilk andan itibaren sizi kendine aşık ediyor ve girdiğiniz her ortamda gözleri sizin üzerinize çeviriyor. Birçok kadın feminen bir görüntü elde etmek için bu kolyelerden yardım alıyor.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Peki bu kadar bahsetmişken pırlanta kolye fiyatları üzerinde duralım. Her dönem de olduğu gibi pek çok keseye uygun fiyat aralıklarında pırlanta kolye modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Her üründe olduğu gibi bu eşsiz kolyelerde de seçtiğimiz model ve tasarıma göre fiyat aralığı verilmektedir. Özel tasarım olan kolyelerin çok daha yüksek fiyatlı olduğunu tahmin etmek zor değil. En büyük ve en göz alıcı benim olsun diyorsanız kesenin ağzını açmanız gerek.

Şıklığınızı tamamlayacak olan bu göz alıcı parçaları bulunduğunuz şehirden almanızın mümkün olduğu gibi büyük markamızın online sitelerinden de sipariş verebilirsiniz. Pırlanta kolye fiyatları için küçük bir araştırma yaptığınızda istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR