Naturel Taşlı Küpeler

Doğal taşlı küpe kulağınızda taşıyabileceğiniz en özel aksesuarlardandır. Her cinsiyete ve yaşa uygun doğal taşlı küpe bulmak mümkündür. Bir çeşit terapi şekli olan doğal taşları kulağınızda taşıyarak enerjisini hissedebilirsiniz.

Doğal Taşlı Küpe Fiyatları

Doğal taşlı küpe fiyatları taşın büyüklüğüne ve cinsine göre değişmektedir. Her bütçeye uygun doğal taşlı küpe bulmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden veya satış noktalarından size uygun doğal taşlı küpeyi bulabilirsiniz. Piyasada sahte doğal taşlar vardır. Doğal taşlı küpe alırken satıcıdan sertifikasını isteyiniz.

Doğal Taşlı Küpe Modelleri

Doğal taşlı küpe modelleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Size en uygun enerji alanı olan doğal taşı bulmanız çok kolaydır. Burcunuza özel doğal taş bulmakta mümkündür. Ayrıca çakranıza özgü doğal taş tavsiyeleri vardır. Her çakranın rengi farklıdır. Size uygun doğal taşı bulmak için uzman satış danışmanlarından yardım isteyiniz

Aytaşı küpe sevdiğiniz kadına alabileceğimiz hediyelerin başında gelmektedir. Kadın hormonlarını dengeleyici özelliğe sahiptir. Ayrıca yin-yang yani dişil ve eril enerjiyi temsil etmektedir. Ametist taşı bulunduğu ortamdaki negatif enerji çekerek pozitif enerjiye dönüştürür. Ayrıca kişiyi maddi ve manevi bağımlılıklardan arındırır.

Ametist taşlı küpe kendinize veya sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediyelerdendir. Yeşim taşı nadide bulunan taşlar sıralamasında yer alır. Huzur ve güven verici özelliği vardır. Ayrıca antioksidan görevi görmektedir. Huzur ve güvenin sembolü ile zenginliğin sembolü birleşince oraya aranan bir kombinasyon çıkar.

Doğal Taş Altın Küpe Modelleri

Yeşim taşlı altın küpe sevdikleriniz ve sizin görür görmez vazgeçemeyeceği bir aksesuar olacaktır. Zultanit taşı güneş ışığında pembe, mor, kahverengi renklerdeyken, yapay beyaz ışıkta parlak yeşil renge dönüşür. Işığa göre renk değiştiren zultanit taşlı altın küpe ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Taşlar negatif enerjiyi çektiği için temizlenmesi tavsiye edilir. Toprak veya suda doğal taşlı aksesuarınızı bekletmek kötü enerjiyi arındıracaktır. Ülkemizde birçok doğal taş çıkartılmaktadır. Her doğal taş aynı renk ve yapıda olmaz. Aynı cins doğal taşlar kendi içerisinde de farklılık gösterebilir.

Dünyada en çok tercih edilen oniks, akik, amber, ametist, sedef, zümrüt, firuze, kuartz, inci yakut ve akuamarin doğal taşlarıdır. Bu doğal taşlar altın ile birleşince daha kıymetlenir. Sevdiğinize unutulmaz bir hediye vermek isterseniz doğal taş altın küpe modelleri en iyi seçenektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR