KARGO ve TESLİMAT

 

KARGO VE TESLİMAT 

Satın aldığınız tüm ürünler yurt içine sigortalı ve ücretsiz olarak teslim edilecektir. Kargonuz siz teslim alana kadar Penna Jewels sorumluluğu altındadır.

Siparişlerin ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler, stoklarımızda mevcut ise 1-2 gün, sipariş üzerine üretilecek ürünlerde ise 3-5 iş gününde kargoya verilmektedir.

Tüm kargolarınız Yurtiçi Kargo ile kapınıza kadar sigortalı olarak ulaştırılmaktadır.

Hazırlanan siparişler kargo firmasına haftasonu, bayram günleri ve resmi günler dışında teslim edilmektedir.

Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızca e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişleriniz özel kutusuyla birlikte belirtilen adrese gönderilmek üzere kargoya verilir.

Ürünlerin hazırlanma sürecinde öngörülmeyen nedenlerden dolayı yaşanabilecek gecikmelere ilişkin bilgilendirme yapılabilmesi için üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması halinde; kargo firması kapınıza ‘ziyaret ihbar notu’ bırakır ve paketinizi size en yakın kargo şubesine iletir. Ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 iş günü içinde kargo firması ile irtibata geçmemesi durumunda, kargo firması paketi Penna Jewels’a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri teslimat esnasında size iletilen evraklar ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik, hasarlı veya siparişinizden farklı olduğunu tespit ettiğiniz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. En kısa sürede bizimle irtibata geçerek durumu bildiriniz.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR