İADE ve DEĞİŞİM

 

İADE ve DEĞİŞİM / CAYMA HAKKI

Online Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. 

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararını www.pennajewels.com üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bildirim için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

Pennajewels.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak üretilen, kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade / değişim yapmak istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, alıcı kısmına merkez adresimiz ile birlikte “Penna Jewels” yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edilir.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade / değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına “Penna Jewels” yazılmalıdır. 

Adres: Mollafenari Mahallesi Kılıççılar Sokak Çuhacı Han No.19  Nuruosmaniye - Fatih İSTANBUL

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR