Kelepçe Bilezikler

Kelepçe Bilezikler sıradan bir halkayla başlayıp büyüleyici işçiliklerle bir araya geldiğinde harika tasarımlara dönüşen altının şekil almış en güzel halidir. Doğuştan künye, küçük bilezikler şeklinde kolumuza takılan bu halkalar zaman geçtikçe yerini yeni Altın Kelepçe Bilezik Modelleri gibi hem modern hem etnik çizgilerle donatılabilen tasarımlar halini almıştır.

Bileğinizin zarafetini ortaya çıkarmak amacıyla üretilen bu takılar, genç yaşlı her kesimi etkisi altına almayı başarıyor. Sarı, bronz beyaz altının bir arada sunulduğu bu takılar, altında renk farklılığı sevenleri de modern görünümleri ile etkileyebilmektedir. Zengin görüntüsüyle ilgi çeken bu Altın kelepçeler düğünlerin ve gelinlerin her zaman gözdesi halinde.

Kelepçe bilezikler bileğinizi tam anlamıyla sarar. İnce kalın fark etmezsiniz her bileğe uygun ayarlanabilen tasarımıyla sizlere rahat ve şık bir kullanımı bir arasa sunar. Tasarımının farklılığı ve kullanımının kolaylığını bir arada sunan bu takılar hediye seçmekte kararsız kalanların da ilk tercihi olacaktır.

Asil duruşunun yanı sıra günlük hayatta ki stilinizi de tamamlayacak olan bu parçalar geniş ürün yelpazesi ile sizlere birçok seçeneği bir arada sunuyor. Vitrindeki yeri her geçen gün çoğalan Altın kelepçe bilezik fiyatları da meraklılarını takipte bırakıyor. Tuğra gibi geleneksel çizgilerle donatılmış bilezikler, aynı zamanda küçük detaylarla abartı sevmeyenlere de hitap edebiliyor.

Kelepçe Bilezik Modelleri

Bilezik modelleri denince ilk akla gelen, en çok tercih edilenlerden olan Kelepçe Bilezik Modelleri gösteriş ve ağır bir görünüm isteyenleri sıraya dizmiş durumda. Halka şeklinden sıkılmış ama hala bilezik sevenleri buluşturan kelepçe formunda ki bu bilezikler, kolye küpe gibi tamamlayıcı parçalarıyla birlikte  sunulabiliyor.

Takıda bütünlük sevenler kelepçe modelini set şeklinde de satın alabiliyor. Eşsiz seçimler yapabilen kadınların bu modeli bu kadar beğenmesi hiçte tesadüf değil. Ağır duruşu özel günlerinizde size eşlik ederken daha ince ve kibar tasarımları sizi günlük hayatta eksik bırakmıyor.

Kelepçe Bilezik Fiyatları

Bütçesini yormak istemeyenler için birçok farklılık sunan Altın Kelepçe Bilezik zenginliği bileğinde taşımak isteyenler için de birçok alternatif sunuyor. Bütçenizi zorlamadan sahip olabileceğiniz bu takılar göz doldurmaya devam ederken ileriye dönük cebinizi de dolduracaktır.

Hem yatırım hem de aksesuar olarak kolaylıkla kullanılabilecek bu takılar şıklığıyla beraber size birikim imkânı da sunmaktadır. Hiçbir zaman değer kaybetmeyen altını bir kelepçe halinde saklamak çok daha iyi bir tercih olacaktır. 22, 14, 8 ayar gibi ayar çeşitliliği sunan bu takılar, gram ve işçiliğiyle de her bütçeye hitap etmeyi başarmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR