₺3.136,05 KDV Dahil
₺3.484,50 KDV Dahil

Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları

Kolyeler boyuna takılan aksesuarlardır. Yediden yetmişe tüm boyunları süsleyen kolyeler vardır. Çocuk, kadın, erkek herkese uygun kolye modeli bulmanız mümkündür. Kolye yapımımda birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Altın, gümüş, pırlanta ve birçok materyalden yapılan kolyeler bulmak mümkündür.

En ilgi gören ömürlük kullanıma uygun altın kolye modelleri en popüler olan kolyelerdir. Boyunlara ışıltı katan kolyeler her yaşa, tarza ve bütçeye hitap eder. Stillerin tamamlayıcı parçaları olan kolyeler boyunlarınızı ışıldatırken çevrenizdeki gözleri de üzerinize çeker. Kolyeler kadınlar için değerini asla kaybetmeyen aksesuarlardır.

Altın Kolyeler

Birçok farklı işçilikle tasarlanan kolyeler her yaş grubuna ve tarza hitap eder. Zenginliğin simgesi olan altın kolyeler her kadının vazgeçilmez aksesuarıdır. Altın kolyeler günümüzde birçok farklı renkte tasarlanabilmektedir. Gold renk tercih etmeyenler için beyaz altın ile tasarlanmış kolye modelleri de mevcuttur.

Altın kolye fiyatları kolyenin modeline ve altının gramına göre farklılık gösterir. Her bütçeye göre altın kolye bulmak mümkündür. Modası geçmeyen altın kolye modelleri en çok tercih edilen kolyeler arasındadır. Hem ömürlük olması hem de zenginliğin göstergesi olan altın kolye modelleri her kadının takı kutusunda bulunmaktadır.

Altın kolyelerinizi hem günlük hem de özel hayatlarınızda kullanmanız mümkündür. Altın kolye modelleri sevdiklerinize benzersiz hediye seçeneklerinden birisidir. Altın kolyeler her zaman modaya uyum sağlar ve modası asla geçmez. Değerli taşlarla süslenmiş kolyeler size özel günlerinizde eşlik eder.

Kolye Modelleri

Birçok farklı tarza ve yaşa uygun kolye modelleri bulmak mümkündür. İnce işçiliklerde tasarlanan kolyeler boyunlarınıza ışıltı katar. Şifa verdiğine inanılan doğal taşlı kolyeler günümüzde çok popülerdir. Ametist taşı, akik taşı, çakra taşı en çok tercih edilenler arasındadır.

Doğal taşlı kolyeler tüm kombinlerinize uyum sağlarken özgün tarzınızı ortaya çıkarır. Modası geçmeyen zincir kolyeler kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Tarzınızın tamamlayıcı parçası olan zincir kolyeler boynunuzu ışıldatırken çevrenizde ki bakışları da üzerinize yoğunlaştıracaktır.

Anlamlı Kolyeler

Anlamlı kolyeler diyince aklımıza harfli kolyeler gelmektedir. Kişiye özel harf takılar hem anlamlı hem de çok özel aksesuarlardır. Günümüzde çok popüler olan isimli kolyeler neredeyse herkesin boynunu süslemektedir. Sizin için özel olan birisine hediye edeceğiniz harfli kolye unutulmaz hediye seçeneklerinden biridir.

İsminizin baş harfi ile tasarlanmış harf kolyeler her kadının koleksiyonunda bulunmaktadır. Denizin derinliklerinden çıkarılan inciler ile tasarlanan inci kolyeler Nadide parçalar olması nedeniyle kadınlar için büyük anlam taşırlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR