Helix Piercing Modelleri ve Fiyatları

Helix piercing kulağın üst kıkırdak kemik kısmında kullanılan bir takı çeşididir. Delme yöntemi ile kulağın kıkırdak kısmı delinir ve buraya helix piercing takılır. Günümüzde piercing takmayı seven gençlerin en çok kullandığı piercing modeli olarak karşımıza gelmektedir. Talep çok olduğu için üretici buna karşılık vermiştir.

Her model helix piercing takı dükkanlarında yerini almıştır. Büyüklüğü ve küçüklüğü farklı halka şeklinde ya da saplamalı ve arkadan tutturmalı gibi her zevke uygun her yaşa hitap eden bir takı çeşididir. Günlük yaşamda da çok rahatlıkla kullanılmaktadır. Kolye, saat, yüzük gibi diğer takılarla da kolaylıkla kombin yapılarak, uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Altın Helix Piercing Modelleri

Altın helix piercing modelleri her mücevher satan mağazada kolaylıkla bulunmaktadır. Altının güvenilir bir ürün olması ve kulağa zarar vermemesi maliyetli olmasına rağmen seçilmesine sebep olmaktadır. Ayrıca altın uzun ömürlüdür ve uzun yıllar bu piercing kullanılabilir. Kulakta kocaman yer kaplayan bir piercing ya da daha ufak ve sade bir altın helix piercing seçmek takacak kişiye göre değişmektedir.

Altın helix piercing fiyatları sade ve ufak bir piercingte daha ucuz iken büyük ve ağır bir piercingte daha maliyetli olmaktadır. Altında beyaz altın ya da yeşil altın da kullanacak kişinin zevkine göre değişmektedir. Altına çok para vermek istemeyen takı kullanıcıları tercihlerini çelik helix piercingten yana kullanmaktadır.

Daha az maliyete sahip olan bu ürün bazı kullananlarda alerjiye sebep olmaktadır. Bu riski göze almamak için titanyum helix pircing de takıcılarda çok satılanlar arasında yer almaktadır. Helix piercing modelleri üretilen maddesine göre fiyat bulmaktadır. Her bütçeye hitap ettiği gibi her zevke de hitap etmektedir. Her modeli kulağa çok yakışan bu ürün daha uzun yıllar gençlerin en sevdiği takılar arasında yer alacaktır.

Altın Piercing Fiyatları

Altın piercing fiyatları alıcısının bütçesine hitap etmektedir. Genellikle 14 ayar altın kullanılarak takı severlere sunulmaktadır. Sağlık açısından en kullanışlısı altın piercingtir. Farklı tasarımlarını kullanan kişilere steril bir kullanmak imkanı sağlamaktadır. Küçük geçirmeli modellerinden sarkıntılı, halkalı modellere kadar birçok seçenek sunmaktadır.

Altın halka piercing altın kullanan kişilerin sevdiği modeller arasında gelmektedir. Kullanımı kolay olması halka modelin seçilmesini sağlamaktadır. Kullanana zarif bir hava katmaktadır. Zarif ve şık modellerin içerisinde incili helix piercing modeli de yine en sevilen model olmaktadır. İnci zarifliğini helix piercing ile de göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR