ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Zultanit Taşlı Yüzükler

Zultanit taşlı yüzük belki çok duymadığınız bir yüzük modeli olabilir. Taşın adı eskilere dayanmaktadır. Coğrafyamıza has nadir ve değerli bir taştır. Bu kadar değerli olduğu için adı sultan taşı anlamında olan ‘zultanit’tir. Diğer taşlar gibi bu taşında farklı özellikleri var. Bu nadir taşın bir özelliği rengini olduğu ortamın ışığından almasıdır. Tabi sadece renk özelliği değil bu taşın insan vücuduna da çok farklı etkileri olduğuna inanılır.

Zultanit Taşlı Yüzük Modelleri

Zultanit taşlı yüzük modelleri size ve zevkinize hitap edecek özenle tasarlanıyor. Takan kişiyi özel hissettiren bu yüzükler bu taşın kolyesi hatta bilekliği ile size bir takı kombini sağlayabilir. Hatta eşi ile kombin yapmak isteyen kadınlar zultanit taşından tesbihleri eşlerine alarak dikkatleri daha da üzerlerine toplayabilirler. Bu göz alıcı taş bütün ilgiyi kendine çeker.

İlginin sizde olması tabi ki güzel bir durumdur. Ama bu ilgi her zaman iyi bir ilgi olmayabilir. Kötü gözle bakan insanlar etrafınızda ise bu taşı yanınızda bulundurmanız için bir sebebiniz daha olmuş olur. Takı takmayı seven kadınlar özel taşların beden üzerindeki etkisini de iyi bilirler. Bu taşın gerginliği azaltan özelliği, nazara karşı olan özelliği de kadınları bu taşa ilgi gösterilme sebeplerinden olur. Size atılan bakışlara karşı kendinize bir koruma kalkanı da oluşturmuş oluyorsunuz.

Zultanit Taşlı Altın Yüzük

Zultanit taşlı altın yüzük taşın özel kesimi ile altınla buluşarak göz kamaştırıcı bir hale geliyor. Oval kesim, köşeli kesim gibi farklı kesim modelleri ile altının üzerini süslüyor. Büyüklüğü ve kesimi tamamen zevkinize kalmıştır. Tasarımcısının ellerinden geçen farklı modeller vitrinleri süslerken size sadece beğenmek kalıyor. En güzel modeli bulmak model çeşitliliğinde sizi ne kadar zorlasada sonunda içinize sinen, size en çok yakışan modeli seçip bu taşı taşımanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Zultanit taşlı yüzük fiyatları ise seçtiğiniz modele göre farklılık gösterecektir. Burada taşın büyüklüğü, yüzüğün altın olması gibi faktörler fiyatın değişmesini etkilemektedir. Kadınların takılara ve bu özel taşlara olan tutkusu bu taşların vitrinlerdeki yerlerini uzun yıllar daha koruyacağının göstergesidir. Renkleri ve modelleri ile göz kamaştıran zultanit taşı günlük kullanım içinde tercih edilen bir taştır. Takı kutunuzun en güzel parçası olan zultanit taşı sizleri sevindirdiği gibi doğum günü olan bir arkadaşınıza da sunulacak olan ve onu sevindirecek olan özel bir hediye seçeneği olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR