Pırlantalı Tek Taş Modelleri ve Fiyatları

Pırlanta yüzük yıllardır kadınların en gözde yüzük modeli olmaktadır. Zarif, şık ve sade duruşu ile bütün kadınları kendine hayran eder. Genellikle evlenme teklifi için kullanılan bu pırlanta yüzük modeli yine kadınların diğer özel günleri içinde eşlerinden bekledikleri hediyelerin başında gelmektedir. Pırlanta yüzük diyince herkesin aklına ilk olarak tek taş pırlanta gelsede pırlanta yüzük modelleri çeşitlilik göstermektedir.

Pırlantayı yüzük ile göz kamaştırıcı hale getiren üreticileri farklı model sunumları ile kadınların kendi zevkine göre seçim yapmasına imkan sağlar. Taşların farklı boyutları, kesimleri ile çeşitlilik kazanıyor ve tek taş olarak baget kesim olarak tam tur olarak karşımıza birçok model örneği çıkmaktadır. Pırlanta yüzük fiyatları modele ve tabiki taşın karatına göre her bütçeye hitap eder. Altın yerine pırlantayı seçmek isteyen alıcısı daha küçük bir boyut seçerek pırlanta yüzük sahibi olabilmektedir.

Tek Taş Pırlanta Modelleri

Tektaş pırlanta modelleri özellikle evlilik teklifi eden beylerin çok araştırdığı modellerim başında gelmektedir. Modellerin çok fazla olması beylerin kafalarını karıştırmaktadır. Eşinin zevkine uygun yüzük bulup eşine sürpriz yapmak bu çeşitlilik arasında zor olur. Seçimi ne olursa olsun her kadın pırlanta yüzük hediyesi ile çok mutlu olmaktadır. Hem maddi hem de manevi değeri olan bu hediye pek çok kadına kendini özel hissettirir.

Altın tektaş modelleri yine evlilik düşüncesi olan insanların tercih ettiği yüzük modellerinden olur. Aynı pırlanta tek taşta olduğu gibi altın yüzükte de farklı kesimler farklı boyutları ile bu yüzük altın tek taş yüzük modelleri de her kesime hitap eder. Ayrıca yine zevkinize göre taşın yuvarlak kesim ya da daha sivri hatları olan kesim olması tamamen sizin zevkinize ve seçiminize kalır.

Tek Taş Yüzük Fiyatları

Tektaş yüzük fiyatları her kesime hitap ettiği gibi daha özel ve gösterişli bir taş isteyenler için biraz daha pahalı olabilmektedir. Sadelikten ziyade gösterişli bir taşı taşımak isteyen kadınlar böylesi parlak ve zarif bir yüzük ile etrafındaki bütün kadınları büyülemek ister.

Böylesi şık bir yüzük tabiki diğer yüzüklerine göre bir miktar daha fazla bütçe ayırmanıza sebep olur. Ama tabi yine de bu kadar bütçe ayırmak istemeyenler için boyutları daha normal olan ve yine zerafeti ile öne gelen diğer modellerde tercihiniz olacaktır. Tektaş yüzük fiyatları ayırdığınız bütçeye göre mutlaka mutlu olacağınız bir karşılığı size vermeye hazırdır. Bu durumda sadece size yüzlerce model arasından birini seçmek kalır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR