Burun Hızma Piercing

Burun hızma pierginc, piercing kullanan insanların en sevdiği model olarak kullanılmaktadır. Burnun kanat kısımlarına takılan bu takı farklı modelleri ile takan insanların duruşuna güzellik ve fark katıyor. Burun küpesi olarak da anılan bu ürün en az kulak küpesi kadar gözde bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Her takı satan dükkânda her kuyumcuda rahatlıkla çeşit çeşit hızma bulabilirsiniz. Bütçenize göre zevkinize göre her modele sahip olabileceğiniz bu takı sürekli alma isteğinizi uyandıracak. Gümüş satan dükkânlarda da farklı modellerini bulabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış durumdadır. Bu kadar çok çeşide sahip ürün sevenlerinin talebini rahatlıkla karşılamaktadır.

Altın Hızma

Altın hızma, hızma takan insanların en çok tercih ettiği hızma türüdür. Altının delikten sonra yara yapmaması altının en çok tercih edilmesine sebep oluyor. Daha sonra da gümüş tercih ediliyor. Aynı şekilde cildi hassas, duyarlı olan kullanıcılar ciltlerine uygun olan ürünü tercih ediyorlar. Kuyumcuların vitrinlerinde ki parıltıya uzun zaman önce katılan hızmalar vitrinin önünden geçenlerin gözlerini kamaştırıyor.

Farklı modellere sahip olmak isteyen takı severler altın hızma modellerini incelemeden vitrinin önünden geçemiyor. Özellikle günlük hızma kullanan insanlar aynı küpede olduğu gibi sürekli aynı takıyı takmak istemiyor. Ve bu yüzden de sürekli vitrinleri, kuyumcuları, gümüşçüleri gezerek kendilerine yeni modeller arıyor.

Severek kullandıkları bu takının bütçelerine uygun olması da sevilmesine bir neden daha oluyor. Her bütçeye uyum sağlayacak olan altın hızma fiyatları takının yıllarca daha severek takılmasını sağlayacaktır. Hızmanın büyüklüğü ve modeli tabi ki fiyatını etkileyen bir durumdur.  Alıcı seçimini yaparken bunu da göz önünde bulunduruyor.

Altın Hızma Piercing Modelleri

Altın hızma piercing modelleri her zevke hitap ediyor. Gencinden yaşlısına her kesim rahatlıkla kendine uygun modeli bulabiliyor. Modelin çok olması hızma sevenlerin sürekli yeni modelleri takip etmesini sağlıyor.

Her burna göre farklı her burna uyum gösterecek yüzlerce çeşide sahiptir. Büyük ve gösterişli model sevenler olacağı gibi daha ufak nokta şeklinde modeller de tercih edilebiliyor. Kar tanesi modeli de yine çok fazla seçilen modellerden oluyor. Halka hızma modeli de en trend modellerin başında geliyor.

Modası geçmeyen burun hızmaları severek uzun yıllar daha kullanılacak gibi görünmektedir. Bunca çeşide sahip bir takı ilgi görmeyi hak ediyor. Bu kadar sevilen ve kullanılan bir takı olması ile özel günlerin önemli bir hediyesi de oluyor. Burun hızması vitrinlerdeki yerini ve ilgisini uzun süre daha koruyacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR